Jaga oma kogemusi ja loe mida teised on öelnud. arst on kohmakas jne jne jne. Anna Minna kirjutab:.

03:47 Ükskord ütles Minna 04:27 Arst on pahane 04:41 Suure sõja aal 05:45 Taaderitt Mix - Lorilaulud megamix / Läbu laulud megamix YouTube.

mõõduka halluks valgus inetus

Arst ei võimalda teil keemiaravi esimese trimestri, sest see võib olla väga kahjulik teie sündimata lapsele. Keemiaravi võib tekitada püsivaid ja märkimisväärseid kahjustusi teie sündimata last, ja mõnel juhul võib viia ka raseduse katkemist. Õigus Line rasedusaegse: võib olla karm kõne edasi minna ravi, kui olete.

Mu emal on seenhaigus, nii et täna pole suure varba küünest suurt midagi järel, uut alla kasvamas näha ei ole. Kõik küüed on aastaid olnud nakatunud, need .

Mina tahtsin saada esimese hooga 11 kuud ja tapale. Rääkisin siis Kolme päeva möödudes oli võimalik üle minna Jõhvi, mida ma ka tegin. Ei kahetse Mult arst küsis komisjonis,et oled sa ikka kindel et sa tahad minna? Ma ütlesin.

miks luuvalu kõndimisel jalad

Alvy kirjutab: "Tore arst, selgitas täpselt mis probleem on ja mida teha tuleks. Opereeris mind ja kõik oli korras. Inimesena on rahulik ja meeldiv.

LOR arst Tartus – Tere Millise LOR arsti juurde soovitaksite minna Tartus( 9.a lapsega) miggurist käiks suure kaarega mööda. Please.

www.000webhost.com