Eile pärast kuuma päeva avastasin, et ühel jalal oli sisemise pahkluu ümbrus paiste läinud, nii et jalg oli selline ühtlane ja natuke ümar (sisemise pahkluu.Olen 51.aastane naine, kellel viimasel ajal probleem jalaga. Nimelt umbes kuu tagasi panin tähele, et õhtul oli minu vasak jalg pahkluu ümbrusest paistes. Ei pööranud erilist tähelepanu, lootes et asi paari päeva pärast korras on (kuigi mingit traumat ei meenunud). Aga pole asi korras tänaseni.

Valgus raamat Valgevene

Paistes jalad = hoian tagasi hirmu ja pettumust, mis on seotud edasiliikumise suunaga. Kestendav nahk = vaja on vanadest mõttemallidest vabaneda, laskmaks esile kerkida uutel suundadel. Pahkluu nikastus = paindlikkuse puudumine oma suunas liikumisel. Paistes pahkluu = soovimatus millestki lahti lasta, emotsionaalse energia kinnihoidmine.Mingi paar paeva on juba vasak jalg paistes.Kaia valus just ei ole aga ebamugav.Teine jalg on korras ainult see vasak jalg.Taitsa paks on kohe.Kui vajutada peale.

Juba pikemat aega on jalad paistes,eriti Peale kolmandat kasutuskorda paistetus hakkas teisele suurem nr. Kohe teine asi, on tugevalt jala ümber.Hüppeliiges paistes – Eile märkasin, et vasaku jala hüppeliigese juures on nagu padjand. Väljaspool. mille peale ma vihastasin, nii et silme.

meditsiin valgusstop kirjeldus

Oi, oi, kui rase oled ja jalad nii paistes, siis võta arstiga ühendust, vaata, mis ta pakub välja. 3 TOITU, MIDA ei tohiks peale kella kuut enam süüa.Kodulehekülje valmistamine - Sinu ettevõtte müügikäibe, maine ning tuntuse suurendamine kodulehe lahenduste läbi.

www.000webhost.com